خانه / آبادی ها / برگزاری نمایشگاه توانمندی زنان روستایی در روستای کمکوه بخش عقدا

برگزاری نمایشگاه توانمندی زنان روستایی در روستای کمکوه بخش عقدا

به گزارش خبرنگار یاقوت های سیاه ، ظهر امروز مهندس محسن طالعی بخشدار عقدا ، مهندس احمدی ریاست جهاد کشاورزی شهرتان اردکان  به همراه چند تن از روسای دستگاه های اجرایی شهرستان از نمایشگاه توانمندی زنان روستایی که به همت بانوان روستای کمکوه بخش عقدا ، ناحیه بسیج 3 ثارالله ، ناحیه بسیج فاطمه الزهرا شهرستان و پایگاه بسیج بانوان کمکوه در مکان حسینیه روستای کمکوه برپا شده بود بازدید کردند.

مهندس طالعی بخشدار عقدا طی این  بازدید، زنان روستایی را به عنوان بازوی خانواده در تامین معاش زندگی دانست و افزود : با توجه به ظرفیتها و استعدادهای نهفته در روستاها باید در بحث آموزش کارآفرینی اقدام شود.

مهندس احمدی (ریاست جهاد کشاورزی شهرستان) با اشاره به محصولات عرضه شده در این نمایشگاه به این نکته یادآور شدند که  این محصولات به تولید انبوه برسند و با بسته بندی مناسب و یک برند وارد بازارهای استانی و کشور شوند؛ تا حتی کشورهای برون مرزی از ظرفیتهای منطقه ما آگاه گردند و این امر موجب ورود سرمایه گذاران و رشد و توسعه همه جانبه مناطق روستایی ما می گردد.

ایشان حین بازدید از غرفه ترشیجات از مسئول این غرفه دعوت نمودند جهت ورود به بازار فروش ، اقدام به اخذ مجوز مشاغل خانگی و کسب نشان بهداشت نمایند.

درباره‌ی مدیر سایت

همچنین ببینید

مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در روستای مزرعه نو

یاقوت های سیاه-مزرعه نو- مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور مردم شهید پرور روستای مزرعه‌نو بخش عقدا در مسجد جامع این روستا برگزار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *